אודות

נעים מאד. אני סילבי הלוי נשואה פלוס 3 בנות וכלב פודל.

כשאני אומרת למתאמנים שלי "אם אני יכולה, גם אתם יכולים" הם ישר שולפים: "עם גיזרה כמו שלך, זו לא חוכמה, זה בגנים".
אז לא, זה לא בגנים! אבי ואמי אנשים מלאים. לא נולדתי רזה, פשוט החלטתי לאמץ אורח חיים בריא.
כל החיים שלי אני רצה, לא רק סביב החיים – גם במכון הכושר; גולשת לא רק באינטרט – גם בסאפ בים; מכדררת לא רק במטלות הבית – גם בכדורשת.
מאז ומתמיד הספורט היה מרכז חיי: הייתי אלופת בולגריה לנוער בקראטה ובבאנג'י ובאופן הכי טבעי, כשעליתי לארץ בשנת 2003 החלטתי ללמוד מקצוע מתחום הספורט. סיימתי לימודי תעודה בוינגייט עם התמחות בחדר כושר וריצות. במהלך הלימודים היה לי ברור שספורט בלבד לא מספיק כדי לשמור על הבריאות והחלטתי להוסיף לתפריט לימודי נטורופתיה במכללת רידמן. זו היתה תוספת לתואר בביוכימיה שסיימתי עוד בבולגריה.
אולם גם זה לא הספיק. כדי לשנות הרגלי תזונה לאורך זמן ולהתמיד בהם, הבנתי שיש צורך בכלים תראפיסטיים ומנטליים. נרשמתי ללימודי אימון אישי וטרילותרפיה (טיפול רגשי בשיטת ניסים אמון).

הפכתי למטפלת עם התמחות ב"אכילה רגשית ודימוי גוף" ואני מתמחה במיוחד בטיפול בנערים ונערות שקוראים לי – מטפלת מבוגרת מגניבה 🙂
עד היום טיפלתי בהרבה אנשים, מגיל 15 ועד 90, עם אתגרים שונים הנוגעים לבריאות ותזונה. האנשים האלו הגיעו אלי כדי ללמוד הרגלים ולקבל כלים לבניית חיים בריאים המשלבים: ספורט, הנאה, תזונה ומנוחה.

אני יודעת שרבים מאיתנו מתמודדים עם דימוי גוף ירוד וכמעט לכולנו יש אכילה רגשית במינון כזה או אחר. כאשר זה קיצוני, זה יכול להוביל להשמנה, תקיעות בחיים, דכאון ומערכות יחסים לא טובות.
אני מאמינה שאפשר ללמוד ולשנות את ההרגלים שלנו ולהתחבר מחדש לגוף.
מטרתי היא לסייע לכם לקצר את הדרך אל אורח חיים בריא שיישאר אתכם לאורך זמן, גם אחרי סיום הטיפול, ללא דיאטה או הגבלת מזונות מסוגים שונים.

מוזמנים להצטרף לחוויית בריאות, משולבת בספורט ואהבה לגוף.

 

לפרטים על קבוצות התמיכה החדשות שלי >>>

 

שלכם, סילבי הלוי
מאמנת לתזונה ואורח חיים בריא
מחשבת בריאות מחדש
052-6966058