המלצות

ר

המסע שלי עם סילבי היה מרגש ומעצים. במהלך המפגשים שלנו ניסינו לברר כיצד ניתן למצוא את האני מאמין שלי ולהתחבר אליו. עשינו זאת דרך שיחות מעמיקות ומשימות שחייבו אותי לעבוד גם מעבר למפגשים שלנו. לא תמיד זה היה קל, בעיקר כאשר צפו בי רגשות קשים, אך סילבי לא וויתרה. בזכות המקצועיות, העדינות, הגישה החיובית, ההומור ויכולת ההכלה וההקשבה, הצלחתי לעמוד ביעדים ששמתי לעצמי ועליתי על דרך חדשה. לא הגעתי לאימון עם סילבי כשאני מפורקת או שבורה, להיפך, הגעתי שאני בשלה לעבור שינוי מעמיק מתוך עוצמה והתחזקות. אני מאמינה שלכל אדם באשר הוא אדם מגיעה הזכות להעמיק את ההכרות שלו עם עצמו וכך לשפר ולשדרג את שגרת יומו.
עם סילבי, הדרך הזו משאירה בך אור ותשוקה להתקדם ולצמוח.

 

אירינה 

כבר למעלה מ-30 שנה אני מנסה לרדת במשקל – מגיל צעיר הבנתי שהיחס שלי לאוכל הוא מורכב ומזיק. עשיתי דיאטות שגרמו לי נזק בלתי הפיך ועשיתי דיאטות שלא שינו כלום ועשיתי דיאטות מוצלחות וכל פעם עליתי בסוף יותר מאשר ירדתי.
ניסיתי מדיטציה, דמיון מודרך, דיקור סיני, נטורופטיה, ארומטרפיה… ומה לא? גם דברים שהתבררו כמועילים לא הצלחתי להחזיק מעמד יותר משנה, אף פעם לא ירדתי כמה שרציתי ותמיד עליתי בסוף יותר משהורדתי… כמעט והרמתי ידיים. המצב היה כל כך קשה שלא יכולתי לנעול נעליים לבד, בטח לא ללכת יותר מ-5 דק' בלי לנוח וזה בלי לציין את מצב הסוכר בדם.
ואז פגשתי את סילבי – האופטימיות שלה הלהיבה אותי מיום הראשון (מה? זה הכל? ראיתי הרבה יותר גרועים ממך שהצליחו!), הסבלנות שלה שכנעה אותי לנסות כל מה שהיא מציעה והשיטה שלה התאימה לי כמו כפפה.
הטיפולים היו יעילים כבר מהמפגש הראשון ולא קשים לי!
כבר מהחודש הראשון התחלתי לרדת במשקל. לפי התוכנית שלי, לאט ובטוח, כמו שאני רציתי ובלי סבל, בלי רגשות אשם, בלי הרגשה של קיפוח וויתור!! ואני ממשיכה לרדת, גם בשבועות עם חגים, וגם בשבועות של מחזור, וגם בימים של דכאון וגם בימים של אקסטזה. לפעמים יותר, ולפעמים פחות והעיקר! תמיד בשמחה, בבטחה, בהנאה ובהרגשה מוחלטת של בחירה חופשית ושליטה אמיתית.
ואני בטוחה סוף-סוף שאני אצליח, שאני ארד הפעם למשקל שאני בחרתי, בזמן שאני בחרתי, לפי תוכנית שאני בניתי.
סילבי נתנה לי את הכלים להתמודד עם שינוים, עם הבלתי צפוי, עם הנפילות עם כל החיים.
ביחד בזמן הטיפול הבנו את הזוגיות המורכבת הזאת שלי עם האוכל ועכשיו היא לא מזיקה יותר, ואף פעם לא תזיק לי יותר – את זה אני יודעת בלי ספק.
6 שבועות אחרי תום הטיפול ואני עדיין יורדת לפי התוכנית, עושה פעילות גופנית לפי התוכנית ונהנית מכל ביס ולגימה!
מכירים את ההרגשה הזאת של לאכול מה שרוצים ולא להרגיש אשמים? לאכול מה שהכי טעים ובכל זאת לרדת במשקל? לעשות רק 2 דק' של פעילות גופנית ולהנות ממנה ולהרגיש שהצלחתם? אם לא, מקומכם עם סילבי!
בין אם המשקל שלכם בעייתי (למעלה או למטה), בין אם האכילה שלכם מוגזמת (יותר מדי ג'נק פוד, או יותר מדי וויתורים), בין אם היחס שלכם לספורט הוא ניתוק או אובססיה, אם אורח החיים שלכם לא גורם לכם לאושר ואנרגיה, מקומכם עם סילבי!
היא תדע למצוא יחד אתכם את מה שמונע מכם את האושר, את ההצלחה, והדבר היחיד שאתם צריכים לעשות זה לבחור לשתף איתה פעולה!!

 

ענת

הייתי אצל סילבי בשלושה מפגשי אימון-טיפול. באתי בגלל האוכל ונשארתי בשל התובנות והיכולת של סילבי למקסם את הרגע ואת הכאן ועכשיו. סילבי ממשיכה ללוות ולתמוך. פשוט שווה להגיע!תודה סילבי
יישר כח מענת

 

מיטל

סילביה הלוי נתנה לי אימון מעולה בכמה תחומים. בריאות והגשמת יעדים. היום, לאחר אימון קצר ממוקד ומקצועי, אני שמחה להגיד שאני ממוקדת יותר, מדויקת יותר וגם בריאותי השתפרה.
ממליצה!

 

יונתן

סילבי הלוי – הקסם!
אי שם בשנת 2013 פגשתי בקסם.
סילבי בסבלנות ובמיומנות הסבירה מה היא פחמימה, מה היא קטניה ומה היא משמעת! מאז ועד היום, אני בפעילות ספורטיבית ותזונה מושלמת. ומאוזן!
והכל בזכותה.
מומלצת בחום.

 

אתי א.

תודה רבה לסילבי על הטיפול המסור המקצועי העוצמתי והמשמעותי. ממליצה מאוד מאוד מאוד!!! תודה רבה על מי ומה שאת.

 

גיא

הגעתי לסילבי לפגישות בנושא תזונה, בריאות ועוד.
באומנות מיוחדת סילבי שילבה בטיפול את הפן של התזונה המדויקת עם הפעילות הגופנית.
והשיא היה החלק שבו קיימה תהליך רגשי ממוקד ומדויק לגילוי המקור לדפוס האכילה שלי.
בטכניקה מיוחדת צפו ועלו דברים מהעבר שהשפיעו על הבחירות שלי בנושא אוכל וכושר והתוצאה של כל זה היא שבחרתי שוב בעצמי.
מספר שבועות שאני מקיים בין 3-4 פעמים בשבוע אימון גופני ועושה בו את מה שאני אוהב, את מה שאני נמשך אליו. כך אני מרגיש שאני רוצה לעשות פעילות גופנית וגם מעוניין להתמיד.
את התוצאות אני כבר מתחיל לראות.
תודה לך סילבי מכל הלב על תהליך קסום. ממליץ בחום.

 

גלית 

לקראת אימון עברתי פגישת איבחון עם סילבי. משך האיבחון וההיקף שלו, זה משהו שלא נתקלתי בו בעבר. ואני מתעסקת בתזונה ובריאות מעל 30 שנה!!! תשאול מקיף ביותר, תחומי חיים שונים, שלכאורה מה הקשר? הכל קשור! ילדות, קריירה, רווקות, זוגיות, אמהות ומה לא. וזה היה רק ההכנה לאימון. וואו! לא נתקלתי בדומה לזה מעולם. את אלופה סילבי!

 

דן 

אמש השתתפתי בסדנה של סילבי – אוכל, ספורט וסקס ומה הקשר בינהם.
סילבי העבירה סדנה מרתקת וחשובה במקצועיות, בנועם, ירדה לפרטים, העניקה כלים מעשיים והכל בחיוך, גדול, בסבלנות רבה.
סילבי בעלת ידע נרחב מאד בתחום וחיברה אותנו לנושאים היום יומיים שכולנו מקבלים כמובן מאליו או פשוט שוכחים. תודה לך סילבי, את אלופה!!!!

 

נגה 

באמת לא היה צריך הרבה.
2 אימוני ריצה עם האנרגיה החיובית הזו לצידי, עוד מפגש דיוק של התפריט שלי,
וסוף סוף השתנתה המגמה – ירדתי במשקל, אחרי חודשים שהוא זחל למעלה.
סילבי יקרה, תודה רבה על הנתינה ברוחב לב, על הכנות, האותנטיות, האנרגיה, האכפתיות, וכל מה שהבאת אתך למפגשים שלנו!

 

אורן 

מה הקשר בין…אוכל, ספורט וסקס ?
לאחר הרצאה של כמה שעות מחכימות, מעניינות, מצחיקות
עם המון תובנות וכלים, ירדו כמה אסימונים, כמה מחשבות, וכמה החלטות
תודה לך סילבי, את אלופה!!!!

 

אתי ש.

השתתפתי שלשום בסדנה שסילבי העבירה: אוכל, ספורט וסקס – מה הקשר ביניהם?
היה לא קל לצאת מהבית בערב חורפי, סוער וגשום אבל היה ממש שווה כי סילבי העבירה סדנה מעולה. סילבי מומחית בתחומה ואפשר היה לחוש את זה בתכנים שהעבירה, באיך שהעבירה אותם ובתשובות המלומדות שלה לכל שאלה שעלתה. תודה רבה סילבי, למדתי ממך המון ומקווה שאיישם את כל הטיפים וההמלצות שנתת.

 

מיטל 

סילבי נתנה לי אימון מעולה בכמה תחומים. בריאות והגשמת יעדים. היום, לאחר אימון קצר ממוקד ומקצועי, אני שמחה להגיד שאני ממוקדת יותר, מדויקת יותר וגם בריאותי השתפרה.
ממליצה!